Kommentti tapahtumaan

Vauhti-Ilves
Kirjaudu sisään lukeaksesi viesti.
Aikuinen
Kirjaudu sisään lukeaksesi viesti.
Auli ilmoittautui in

Axu vetää juoksujuttuja ja Auli maastokuntopiirin Vuorenmäen päällä

Lue loput viestit

Valmennusryhmä

Ville Sundberg, ville.sundberg@gmail.com

Ville Koponen, vkoponen@gmail.com

Nuorisojaosto

Nuorisojaosto

Pietari Vuorensola, pietari.vuorensola@gmail.com

Annamari Tiitola, annamari.tiitola@gmail.com

Jukomiila

Anna & Joona Ojapalo, anna@lynx.fi

Vauhti-ilvekset

Anne-Mari & Aleksi "Axu" Leskinen, apleskin@gmail.com

Suunnistuskoulu

Sini & Marko Närvä, marko.narva@gmail.com

Ohjaajat

Tero Aaltonen & Salla Lehto, tesatane@gmail.com

Johanna "Jonne" & Tom Asklöf, tom.asklöf@gmail.com

Mikke Maronen, perhe@maronen.fi

Nimenhuuto

Joona Ojapalo, joona.ojapalo@iki.fi, 050-341 5584